środa, 24 lipca 2013

Contrast

Przychodzę do Was dzisiaj z imprezową propozycją. Jak już wiecie, bardzo lubię kontrastowe zestawienia. Ostatnimi czasy w kolorowych gazetach widuję zestawy w jednym kolorze i muszę przyznać, że na pewno nie są to moje preferencje. Czerwień z granatem lub niebieskim to chyba mój kontrast numer jeden. Jednak na imprezę dodałabym do tego trochę blingu, stąd też owa kiść łańcuszków na mojej szyi. Myślę, że pojedynczo fajnie wyglądają na co dzień, ale na jakieś większe wyjścia sprawdzą się również razem. Oczywiście w planach mam przerobienie ich nieco tak, aby tworzyły całkowicie zgraną całość, może dodam jeszcze trochę koloru, zobaczymy.

Jeśli chodzi o fryzurę - zawiera dwie opcje. Na zdjęciach widzicie pierwszą z nich, czyli upięcie. Jednak, kiedy nałożymy na tak ułożone włosy piankę i prześpimy tak całą noc, rano zastaniemy piękne loki w stylu Kim Kardashian. Co prawda, na razie jeszcze nie sprawdziłam tej drugiej opcji, ale zapewne niedługo napiszę wam, czy u mnie jest to możliwe. 

Nadal zapraszam Was do wzięcia udziału w urodzinowym giveawayu, na razie zgłosiło się mało osób, więc wydłużam czas zgłaszania się do niedzieli włącznie ;)
wisiorki - Bellast (1,2,3,4)
koszula - sh
spódniczka - sh (h&m)
buty - miejscowy sklep
torebka - sh
opaska - Diva
pierścionek - Claire's

11 komentarzy: